Novartis ile iş yapmakla ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Sizi Novartis tedarikçisi olmaya davet eden bir e-posta almış olmalısınız, bu e-posta, tedarikçi olma süreci için gerekli tüm ayrıntıları içerecektir.

Tedarikçi Kayıt Süreci - Kendi kendine kayıt olma

Sign up or Log in 

  • Novartis'ten sizi ücretsiz olarak SAP® Ariba® Tedarikçi Ağı'na (ASN) katılmaya davet eden bir e-posta alırsınız
  • Yeni bir SAP® Ariba® Ağ Kimliği (ANID) oluşturun veya mevcut bir ANID'yi kullanarak oturum açın
Register 

  • ANID'inizi kullanarak Novartis Kayıt formunu doldurun
  • Form Novartis tarafından incelenir ve onaylanır
Get Qualified 

  • Dahili değerlendirmenin ardından, Novartis Üçüncü Taraf Risk Yönetimi (TPRM) ekibinden, değerlendirmeleri tamamlamak adına ek anketlerin olduğu başka bir e-postalar alabilirsiniz.
  • Novartis TPRM & Değerlendirme ekipleri , ilgili kategori ve bölge için onaylanıp onaylanamayacağınızı belirlemek için anketleri değerlendirecektir.
Start doing business 

  • Tedarikçe olarak seçildikten sonra, Novartis onaylanmış kategori için iç satın alma emrini oluşturacaktır.

Yeni tedarikçi kabul süreci, siz ve kuruluşunuz hakkında ihtiyaç duyduğumuz bilgileri toplamak için basit ve adım adım sorular ile kendi kaydınızı oluşturabilmenizi sağlar.SAP® Ariba® Network'e bilgilerinizi gönderdikten sonra Tedarikçi Kabul ekibimiz tedarikçi oluşturmak için gereken durum tespiti ve yeterlilik adımlarına başlar.

Herhangi bir bilgiyi güncellemeniz gerektiğinde, lütfen SAP® Ariba® Network'te oturum açın ve ayrıntıları doğrudan çevrimiçi olarak güncelleyin. Güncellediğiniz bilgiler Novartis onayından geçtikten sonra güncelleme işlemi doğrulanır. Güncellemeler onaylandığı takdirde bilgileriniz Vendor Master’a geçer.

Still need help?

If you have any questions about Novartis Supplier Registration Form,

please refer to our Quick Reference Card (PDF 0.2 MB)

For other Supplier Onboarding questions,

please refer to our FAQ document (PDF 0.2 MB)

Hala yardıma mı ihtiyacınız var? Lütfen Tedarikçi Yönetimi Destek ekibimizle iletişime geçin. Novartis'e tam olarak dahil olduktan sonra, Tedarikçi Portalı açılış sayfasındaki "Nasıl Destek Alınır"a tıklayarak sorgunuzu iletebilirsiniz.